Naktinio vairavimo akiniai

Pardavimo kaina15,00 €
Nuolaida
Standartizuota kaina:
Aprašymas

Regėjimo sąlygos, vairuojant tamsiu paros metu
Vairavimas tamsiu paros metu visuomet reikalauja iš vairuotojų ypatingo dėmesio, atsargumo, atidumo, nepriklausomai nuo jo regėjimo. Jeigu regėjimo aštrumas nėra pakankamas, tuomet vairuotojas negali tinkamai įvertinti atstumų, vaizdų, kontrasto, kelio ženklų. Visi šie veiksniai neigiamai įtakoja vairuotojo reakciją ir padidina eismo nelaimių riziką. Aišku, kad geras matymas negarantuoja šimtaprocentinio saugumo kelyje, tačiau jo nebuvimas daugelį kartų padidina galimą riziką
Aiškiam matymui yra būtina šviesa, kuri stimuliuoja matymo procesą. Tam, kad galėtume skirti daiktus savo regėjimo lauke, jie turi būti arba šviesesni arba tamsesni už aplinką. Vairuotojo reakcijos greitis 90 proc. priklauso nuo matymo, o naktinis matymas visuomet yra prastesnis. Vienas iš apsunkintų vairavimo sąlygų – sumažėjęs vaizdo kontrastas. Tuomet akies vyzdys išsiplečia iki 4 – 7 mm. Prie tokio vyzdžio dydžio išryškėja visi regėjimo fokusavimo sistemos trūkumai. Dar vienas nepatogumas – priešais važiuojančio automobilio šviesų akinimas.
Vairuokite saugiau ir komfortiškiau bet kokiu oru ir bet kuriuo paros metu — naktį, prieblandoje, apsiniaukus, lyjant lietui ar esant rūkui!
Tai Jums užtikrins specialiai vairuotojams sukurti poliarizuoti, naktinio vairavimo akiniai, kurie pageriną matomumą:
Prietemoje
Apsiniaukus
Esant rūkui, stipriam sniegui ar šlapdribai
Lyjant,
Vairuojant naktį
Naktinio vairavimo akinių privalumai:
Paryškėja vaizdas, padidėja vaizdo kontrastas, duoda pašviesėjimo efektą.
Blokuoja mėlyną spalvą bei sumažina spalvinius iškraipymus.
Pagerina reakcijos laiką, padeda geriau nustatyti atstumą
Padidina matymo komfortą ir sumažina akių įtampą
Akiniai yra poliarizuoti,turi papildomus filtrus, kurie laužia šviesos spindulius ir pašalina atspindžius nuo blizgių paviršių. Todėl neakina priešpriešais atvažiuojančių automobilių šviesos, atspindžiai nuo šlapios ar slidžios kelio dangos, transporto priemonės kapoto, prietaisų skydelio.
Akiniai turi apsaugą nuo UV spindulių, kurie yra žalingi žmogaus akims. Apsaugosite akies tinklainę nuo šių žalingų spindulių
Pasirūpinkite saugia kelione, vairuokite komfortiškai ir saugiai !

Platintojas Lietuvoje:
Internetinė parduotuvė Vitovit.lt
Tel 8 675 46025, El. p. info@vitovit.lt
www.vitovit.lt